Администрация сервиса myforums.org.ua

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Администрация сервиса myforums.org.ua » Офф-топ » Зелена картка


Зелена картка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт! Розкажіть мені про зелену карту. Як оформити, як нею користуватися за кордоном, що буде по ній оплачено?

0

2

Gerasim написал(а):

Привіт! Розкажіть мені про зелену карту. Як оформити, як нею користуватися за кордоном, що буде по ній оплачено?

Зелена карта - це міжнародний страховий поліс, який дозволяє водіям використовувати свій автомобіль у більшості країн світу. Оформлення зеленої карти передбачає придбання спеціальної страховки у страхових компаніях, які надають такі послуги. Ви маєте надати дані про себе, транспортний засіб та обрати країни, до яких плануєте поїздку. Користування зеленою картою за кордоном означає, що ви маєте діючий страховий захист на випадок дорожньо-транспортної пригоди у країні перебування. Вона покриває витрати на ремонт вашого авто, а також відшкодування збитків третім особам у разі вашої вини. Хочу вам порадити ресурс https://dnepr.express/ua/post/zelena-ka … poyizdkoyu який містить цікаву інформацію про поїздки до Європи, важливі нюанси використання зеленої карти. Рекомендую ознайомитись!

0


Вы здесь » Администрация сервиса myforums.org.ua » Офф-топ » Зелена картка